Герої у вічності…

23 лютого 2023 року до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій провела вечір-реквієм «Герої у вічності…».

Вечір розпочали завідувачка кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна, заступник декана з навчальної роботи Алпатова Олександра Валентинівна, відповідальна факультету по роботі зі студентами Хоменко-Семенова Леся Олексіївна, завідувачка кафедри української мови та культури Литвинська Світлана Віталіївна.

Проведення заходу організувала старший викладач кафедри історії та документознавства Паскал Жанна Валеріївна разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК Сергієм Горєвим 222 гр., Дариною Грузинською 121 гр., Марією Гулівець 221 гр., Ніною Дашевською 221 гр., Ольгою Дзюбою 332 гр., Діаною Захаровою 121 гр., Альоною Пенською 222 гр., Ганною Тиргоале 222 гр. Ігорем Шевченком 421 гр. та спеціальності «Електроніка» ФАЕТ Глєбом Гутом 133 гр., Назарієм Квашею 133 гр., Сергієм Левченком 133 гр.

Дев’ять років тому під час Революції Гідності українці зробили свій цивілізаційний вибір, ціною власного життя відстоювали майбутнє нашої країни – вільне, демократичне, європейське, сповнене поваги та цінностей. Люди на Майдані започаткували протистояння за вибір волі та демократії народу; загинули, щоб ми жили в незалежній державі. Зараз боротьба продовжується. Агресор має зрозуміти, що Україна боротиметься до ПЕРЕМОГИ.

Вічна пам’ять Небесній сотні. Вічна пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну й українців!