Стартує ПОЛІТ-2023

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Традиційно факультет організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 11 секцій Інформаційний_лист_Політ_Гуманітарні_науки_ФЛСК_2023 (3)

Попередні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеню Бакалавр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія»

09 лютого 2023 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти було проведено попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеню Бакалавр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія» заочної форм навчання.  Здобувачами вищої освіти було обрано актуальні та сучасні теми Читати далі