Пам’ятаємо…

Чергову зустріч в рамках години корпоративної культури наставник 402 групи Ольга Линтвар присвятила Дню Героїв Небесної Сотні (20 лютого), яким вшановується подвиг учасників Революції Гідности та Свободи та увічнюється пам’ять Героїв Небесної Сотні. Студенти переглянули підготовлену презентацію. Наставник закцентувала увагу на потребі пам’ятати і цінувати жертву, бо герої живі доти, доки вони живуть у нашій пам’яті, адже боролися вони за нашу свободу, істинні цінності, наше майбутнє. Студенти побачили книги, які можна почитати про події дев’ятирічної давнини, авторства О. Забужко, А. Мухарського, М. Слабошпицького та ін., переглянули сайт nebesnasotnya.com, де можна ознайомитися з обставинами загибелі героїв.

А от питання покарання винуватців залишається досі відкритим. Що ми можемо в такому випадку робити? Варіантів небагато – або тримати руку на пульсі і стежити за розвитком подій, намагаючись вплинути у будь-який доступний спосіб, чи стояти осторонь. Вибір кожен робить самостійно.

Герої не вмирають!