На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій 24 квітня 2024 року відбувся День відкритих дверей

Спікерами заходу стали провідні фахівці факультету:

Наталія Мельник – в.о.декана факультету, докторка педагогічних наук, доцентка;

Анжеліка Кокарєва, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності, кандидатка педагогічних наук, доцентка;

Леся Хоменко-Семенова – відповідальна факультету по роботі зі студентами, кандидатка педагогічних наук доцентка;

Ірина Тюрменко – завідувачка кафедри історії та документознавства, докторка історичних наук, професорка;

Ліана Буданова – завідувачка кафедри англійської філології і перекладу, докторка педагогічних наук, професорка;

Любов Дротянко – завідувачка кафедри філософії , докторка філософських наук, професорка;

Лада Яковицька –завідувачка кафедри авіаційної психології, докторка психологічних наук, професорка;

Ельвіра Лузік – завідувачка кафедри педагогіки та психології професійної освіти, докторка педагогічних наук, професор;

Також до заходу, у межах співпраці з нашим факультетом, доєдналася представниця БО “100 відсотків життя” Київського регіону Тетяна Юрченко, яка наголосила на важливості спеціальностей, представлених факультетом та розповіла про особливості діяльності благодійної організації.

Представники студентського самоврядування не оминули важливу зустріч, голови студентської ради ФЛСК Владислав Бондаренко та студентської ради гуртожитку Анастасія Голуб також розповіли про діяльність студентського самоврядування та можливості особистісного розвитку кожного студента!

Учасники онлайн-заходу дізналися про діяльність Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, який об’єднує 10 кафедр, із них 6 – випускові, 3 навчально-наукові та 7 навчальних лабораторії, комп’ютерні класи, лінгафонні кабінети та про спеціальності факультету:

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітньо-професійна програма – Документознавство та інформаційна діяльність. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Освітньо-професійна програма – Інформаційна аналітика та соціальні комунікації. Освітній ступінь Бакалавр (термін навчання – 4 роки).

033 «Філософія»

Освітньо-професійна програма – Філософія комунікації. Освітній ступінь Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці).

035 «Філологія»

Спеціалізація – 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська». Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці).

053 «Психологія»

Освітньо-професійна програма – Психологія. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Освітньо-професійна програма – Практична психологія. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр(термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Освітньо-професійна програма – Психологія бізнесу. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

231 «Соціальна робота»

Освітньо-професійна програма – Соціальна робота. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Разом з тим учасники дізналися про можливості академічної мобільності та проєктну діяльність, оскільки Факультет є фундатором традиційних освітньо-соціальних проєктів «Soft skills», «Як жити це життя», «НАУ носить вишиванку»; «НАУ любить рідну мову»; «Тиждень психології в НАУ»; у складі факультету стрімко розвиває діяльність Товариства молодих учених; учасники творчого об’єднання студентів та аспірантів факультету завжди виборюють призові місця у фестивалях «Студентська весна», «Кубку ректора», «STARTfest».

До онлайн-зустрічі долучилися учні 9-11 класів та коледжів:

Школа І-ІІІ ступенів 25 Шевченківського району, м.Києва;

Школа І-ІІІ ступенів 58 Шевченківського району, м.Києва;

Школа І-ІІІ ступенів  «Без меж»,  м. Хотів;

Білоцерківський ліцей;

Ліцей 116, м. Харків;

Уманська гімназія N 11;

Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж;

Васильківський коледж;

Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ.

Шановні абітурієнти! Приєднуйтеся до дружньої родини ФЛСК НАУ! Ми щиро віримо, що з нами ти досягнеш поставленої мети!

Дякуємо нашим Захисникам, що можемо жити і навчатися