Партнерство в рамках співпраці Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (Національного авіаційного університету, м.Київ, Україна) та Факультету освіти і бізнесу (Університету Євле, м. Євле, Швеція) продовжується

11 квітня з 16-ї по 18:30 за Київським часом, спільно було проведено та організовано україно-шведський науково-практичний семінар “Inspiration spring for inner development goals” з проблеми  інноваційних стратегіях досліджень в контексті цілей сталого розвитку 2030 та формування внутрішніх цілей.
По завершенні заходу обговорено подальші перспективи для спільних дослідницьких проектів та наукових заходів на осінній семестр. Висловлюємо щиру вдячність нашим шведським колегам за активне партнерство та амбітні плани щодо розширення співробітництва між університетами.

Новину підготувала в.о. декана Наталія Мельник.