Чергова перемога збірної НАУ

7 квітня 2024 року в м. Києві, у спортивному комплексі Державного торгово-економічного університету, відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих.

У змаганнях взяли участь 9 жіночих команд та 17 чоловічих команд з різних регіонів України.

Наш університет було представлено відразу двома командами – жіночою та чоловічою.

Жіноча команда впевнено вийшли у фінальну схватку, під час якої поступилися  Чемпіонам Світу, збірній команді ДТЕУ.  У складі збірної команди виступала представниця ФЛСК Шапенко Наталія, студентка 326 групи.

Чоловіча збірна команда у запеклій боротьбі поступилася  чинним чемпіонам України та посіли 2 місце.

Срібні медалі дають можливість нашим студентам подати документи на присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» та увійти до складу національної збірної команди України.

Вітаємо та бажаємо дівчатам та хлопцям вдалих тренувань та  високих спортивних результатів у прийдешніх Чемпіонаті України та міжнародних змаганнях.

Підготувала наших спортсменів тренерка команди, майстер спорту з гандболу, старша викладачка кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Інна Скидан.