НАУ став «острівцем» Прогресильних!

01 травня у Національному авіаційному університеті відбулася визначна подія – перша координаційна зустріч щодо створення острівця Прогресильності НАУ!

ГО Прогресильні – це динамічна спільнота відданих своїй справі людей, які формують майбутнє освіти в Україні та створюють робочі місця для молоді, об’єднують освітян, студентів, науковців та офіційних осіб, щоб сприяти відкритому спілкуванню, професійному зростанню та відстоюванню їх прав.

Координаторка Прогресильних у НАУ – Анжеліка Кокарєва, заступниця декана факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, кандидатка педагогічних наук, доцентка.

До заходу доєдналися колеги з факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, факультету економіки і бізнес-адміністрування, факультету комп’ютерних наук та технологій, юридичного факультету.

Поговорили про:

• можливості для членів ГО Прогресильні;
  • спілкування в професійному середовищі;
  • нові ділові контакти;
  • підвищення кваліфікації викладачів;
  • розвиток грантової діяльності.

Дякуємо ГО Прогресильні за нові можливості розвитку для кожного!