Диспут «Digitalization of the world»

10 квітня 2024 року  викладачка Дишлева  Г. В. провела з групою 175 ФКПІ  диспут на тему:  “Digitalization of the world”. Заздалегідь  був обраний модератор, який контролював хід проведення диспуту. Групу поділили на дві частини   – за і проти. Учасники кожної з груп повинні були підготувати коротку інформацію з цієї тематики.

Модератор був ознайомлений з темою і ставив свої питання учасникам диспуту. Обговорення було жвавим, цікавим. Питання для обговорення не лишили байдужим нікого. Всі намагались взяти участь у диспуті, висловити свою думку, відстояти свій погляд на події. Проте модератор чітко вів лінію обговорення, дотримуючись тематики. Він не лишався осторонь дискусії, був залучений до обговорення питань. Вчасно і вдало ставив питання сам. Студенти пропонували власні ідеї щодо подолання культурних розмежувань, які були дуже цікаві. Диспут був плідним, захопливим і  запам’ятався усім учасникам.