Успішна кар’єра в ІТ. Як знайти себе в галузі технологій

20 березня 2024 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету під керівництвом доцента кафедри Лариси Теремінко було проведено диспут на тему «Успішна кар’єра в ІТ. Як знайти себе в галузі технологій». Студенти 1 курсу Факультету кібербезпеки та програмної інженерії визначили й проаналізувати складові успішного професійного розвитку в сфері інформаційних технологій, розглянули шляхи досягнення поставлених цілей. Майбутні фахівці підготували презентації та обговорили яскраві приклади кар’єрного розвитку відомих діячів цієї галузі й сучасні виклики в ІТ-галузі, поділилися власним досвідом вивчення мов програмування.

Майбутні інженери з розробки програмного забезпечення, які активно займаються самоосвітою й опануванням нових технологій, високо оцінили захід. Обговорення актуальної для студентів тематики сприяє їх ефективній підготовці до успішної професійної діяльності, розширює кругозір, розвиває критичне мислення й навички пошукової діяльності,  розкриває їх індивідуальні творчі навички та здібності.