На факультеті відбувся День професій

На Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій 19 березня 2024 року за сприяння Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ відбувся День професій.

Спікерами заходу стали провідні фахівці факультету:

Наталія Мельник – в.о.декана факультету, доктор педагогічних наук, доцент;

Леся Хоменко-Семенова – відповідальна факультету по роботі зі студентами, кандидат педагогічних наук доцент;

Ірина Тюрменко – завідувач кафедри історії та документознавства, доктор історичних наук, професор;

Ліана Буданова – завідувач кафедри англійської філології і перекладу, доктор педагогічних наук, професор;

Любов Дротянко – завідувач кафедри філософії , доктор філософських наук, професор;

Лада Яковицька –завідувач кафедри авіаційної психології, доктор психологічних наук, професор;

Ельвіра Лузік – завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор;

Олена Котикова – завідувачка кафедри соціальних технологій, доктор педагогічних наук, професор.

Учасники онлайн-заходу дізналися про діяльність Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, який об’єднує 10 кафедр, із них 6 – випускові, 3 навчально-наукові та 7 навчальних лабораторії, комп’ютерні класи, лінгафонні кабінети та про спеціальності факультету:

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітньо-професійна програма – Документознавство та інформаційна діяльність. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Освітньо-професійна програма – Інформаційна аналітика та соціальні комунікації. Освітній ступінь Бакалавр (термін навчання – 4 роки).

033 «Філософія»

Освітньо-професійна програма – Філософія комунікації. Освітній ступінь Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці).

035 «Філологія»

Спеціалізація – 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська». Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці).

053 «Психологія»

Освітньо-професійна програма – Психологія. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Освітньо-професійна програма – Практична психологія. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр(термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Освітньо-професійна програма – Психологія бізнесу. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

231 «Соціальна робота»

Освітньо-професійна програма – Соціальна робота. Освітні ступені Бакалавр (термін навчання – 4 роки), Магістр (термін навчання – 1 рік, 4 місяці)

Разом з тим учасники дізналися про можливості академічної мобільності та проєктну діяльність, оскільки Факультет є фундатором традиційних освітньо-соціальних проєктів «Soft skills», «Як жити це життя», «НАУ носить вишиванку»; «НАУ любить рідну мову»; «Тиждень психології в НАУ»; у складі факультету стрімко розвиває діяльність Товариства молодих учених; учасники творчого об’єднання студентів та аспірантів факультету завжди виборюють призові місця у фестивалях «Студентська весна», «Кубку ректора», «STARTfest».

До онлайн-зустрічі долучилися учні 9-11 класів:

• Авіакосмічного ліцею ім. І.Сікорського;
  • Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №165;
  • Гімназії біотехнології №177;
  • Середньої загальноосвітньої школи №235 ім. В. Чорновола;
  • Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
  • Бориспільського ліцею ім. П. Чубинського;
  • ДПТНЗ “Білоцерківський професійний ліцей”;
  • ЗЗСО Черкаської області – Христинівки, Яблунівки, Талянок, Тального, КЗ «Райгородський ліцей» та ін.

Шановні абітурієнти! Приєднуйтеся до дружньої родини ФЛСК НАУ! Ми щиро віримо, що з нами ти досягнеш поставленої мети!

І дякуємо нашим Захисникам, що можемо жити і навчатися!

До зустрічі в Національному авіаційному університеті!