Відчуття стилю як чинник формування позитивного іміджу

11 квітня 2024 року завідувачка кафедри історії та документознавства Ірина Тюрменко та студенти групи ДК-221 спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність» у рамках вивчення дисципліни «Технології формування позитивного іміджу» відвідали музей костюма і стилю.

Студенти познайомилися з  міською модою кінця ХІХ  початку ХХ ст. історією костюма, вишуканим вбранням та непростою долею всесвітньо відомої української актриси та  співачки Соломії Крушельницької. Незабутня атмосфера музею, його унікальні експозиції подарували студентам  незабутні емоції та розуміння впливу одягу та зовнішнього вигляду на формування позитивного іміджу.