Проєкт освіти  англійською мовою в Національному авіаційному університеті триває

Чергова група науково-педагогічних працівників Аерокосмічного факультету, Факультету транспорту, менеджменту і логістики, Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, а також Центру льотної підготовки НАУ (FTO) успішно склали іспит з англійської мови професійного спрямування й отримали сертифікати, що надають право викладати дисципліни англійською мовою.

Екзаменаційна комісія працювала у складі: голова – завідувачка кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, кандидатка філологічних наук, професорка Олександра Акмалдінова; членів комісії: кандидатки педагогічних наук, доцентки Олени Гурської, старшої викладачки Ірини Козелецької.

Комісія оцінила високий рівень англомовної компетенції, комунікації, відмінне знання професійної англійської термінології продемонстрували доцент кафедри організації авіаційних перевезень ФТМЛ Вінюков-Прощенко Артур Сергійович; командир авіаційного загону навчально-тренувального Центру FTO Горський Олексій Миколайович та асистент кафедри екології ФЕБІТ Рожко Віталій Валеріанович.

Щиро вітаємо і бажаємо подальших професійних успіхів!