На ФЛСК відбувся форум роботодавців

У рамках спільного проєкту “Партнерство освіти та практики задля філологічної молоді” кафедрою англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій 26 квітня було проведено форум роботодавців, у ході якого було сформовано вектор подальшої співпраці. Для роботи форуму були залучені постійні партнери кафедри:

• Олеся Запісочна, керівник перекладацького відділу студії POSTMODERN;
  • Ганна Чеснокова, директорка лінгвістичного центру «Україна – Європа»;
  • Олександр Бондаренко, директор компанії Translatel Ltd;
  • Оксана Журавльова, перекладачка компанії Technolex Translation Studio;
  • Ксенія Смишляк, директорка методичного відділу корпоративного провайдера бізнес освіти Empire English School.

У ході обговорення залучені партнери окреслили коло проблем, які можуть чекати випускників під час формування свого CV чи проходження співбесіди, а також надали практичні поради здобувачам освіти, які в майбутньому допоможуть уникнути цих проблем та знайти роботу своєї мрії.

Дякуємо усім партнерам за важливий та продуктивний захід!