Перші кроки у студентській науці

Відповідальна за студентську наукову діяльність по кафедрі англійської філології і перекладу Оксана Полякова провела зустріч зі здобувачами вищої освіти спеціальності 035 «Філологія» 101 і 102 груп про студентські наукові заходи, які проводяться на кафедрі, а саме: XХІV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і здобувачів вищої освіти «Політ. Сучасні проблеми науки»  за напрямом «Гуманітарні науки», І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, І тур Всеукраїнської студентської олімпіади. Полякова О.В. ознайомила студентів з вимогами та термінами проведення вищезазначених заходів та відповіла на питання студентів. Сподіваємось, що 1 курс активно братиме участь у студентських наукових заходах кафедри не лише на 1 курсі, а і на старших курсах.