Профорієнтація в дії

01 березня 2024 року у спортивному комплексі комунального закладу київської обласної ради «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» відбулася гра Чемпіонату України серед юнаків 2007/2008 року народження між збірними командами м. Бровари та м. Луцьк.

Головним  суддею змагань була представниця  Національного Авіаційного Університету, майстер спорту з гандболу, суддя міжнародної категорії,  старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Тетяна Ракитіна.

У межах змагань Тетяна Іванівна провела профорієнтаційну зустріч з учасниками змагань, які є учнями 10-11 класів Майбутні абітурієнти дізналися про спеціальності, які представлені в університеті, додаткові курси, під час відвідування яких можна опанувати додатковими знаннями, про заходи, які відбуваються протягом студентського життя, матеріальну базу університету,  умови проживання у гуртожитках тощо. Хлопці виявили неабиякий інтерес до можливості навчання в НАУ, що, сподіваємося, обов’зково вплине на їх бажання доєднатися до нашої студентської спільноти.