V Міжнародна науково-практична конференція “Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов”

29 березня 2024 року в день Міжнародного дня філолога в межах VІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» відбулося засідання V Міжнародної науково-практичної конференції «Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування», зорганізованої кафедрою іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ. У конференції взяли участь 76 науковців провідних вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти Німеччини, Ізраїлю, Бельгії та Азербайджану. За результатами роботи конференції сформовано збірник тез доповідей, в якому представлено результати досліджень актуальних проблем сучасної лінгвістики, перекладознавства й методики викладання іноземних мов у закладах вищої освіти.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: виконуюча обов’язків декана Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ, докторка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри іноземних мов і перекладу Наталія Мельник; заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ, кандидатка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки та психології професійної освіти Анжеліка Кокарєва; завідувачка кафедри іноземних мов за фахом, кандидатка філологічних наук, професорка Олександра Акмалдінова.

Щире зацікавлення й жваве обговорення викликали доповіді доцента кафедри іноземних мов Воєнної академії імені Євгенія Березняка, кандидата педагогічних наук, доцента Щербини О.О., науково-педагогічних працівників кафедри іноземних мов за фахом: доценток Олени Гурської, Наталії Білоу, Лариси Теремінко, старших викладачок Ірини Козелецької,  Ганни Сорокун, Тетяни Шульги та викладачки  Ганни Дишлевої.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам V Міжнародної науково-практичної конференції «Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування». Зичимо всім мирного неба, творчих успіхів і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Слава Україні!