На ФЛСК відбулися навчальні заняття щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»

1 квітня 2024 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулися навчальні заняття щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» для здобувачів вищої освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій 1 та 2 курсів, які цього дня повернулися до офлайн навчання.

На заході були присутні в.о. декана Наталія Мельник, заступник декана з навчально-методичної роботи Олександра Алпатова, заступник декана наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва, відповідальна по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, члени студентської ради, здобувачі та наставники груп.

Леся Хоменко-Семенова презентувала навчальний матеріал стосовно алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога», хімічної загрози, поведінки з вибухонебезпечними речовинами, радіаційної небезпеки та особливостей психологічної підтримки близьких і самих себе під час небезпеки.

Адміністрація факультету лінгвістики та соціальних комунікацій робить усе можливе для безпеки здобувачів вищої освіти.