Освітній вебінар з теми “Використання цифрових інструментів для онлайн та оффлайн навчання”

13 березня 2024 року в рамках науково-просвітницького заходу доцент кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соцальних комунікацій Гурська О.О. організувала і провела освітній вебінар з теми “Використання цифрових інструментів для онлайн та оффлайн навчання”. Учасники академічної зустрічі зосередилися на перспективах впровадження сучасних цифрових інструментів в освітній процес технічного університету та їх значенні для підготовки майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій. Студенти першого курсу 135 групи Факультету комп’ютерних наук та технологій представили яскраві та змістовні презентації англійською мовою, обмінялися досвідом та ідеями щодо ефективного використання цифрових інструментів для підвищення якості навчання та розвитку їх професійних навичок. Тема просвітницького вебінару відкрила широкі горизонти можливостей, які доступні через інтеграцію цифрових інструментів у навчальну практику, створення сприятливого середовища для активної комунікації та співпраці між студентами та викладачами у сфері інформаційних технологій. Майбутні ІТ-фахівці обговорили переваги і виклики використання цифрових технологій в освітньому процесі, а також поділилися своїми думками щодо перспектив подальшого розвитку даного напряму. Високий рівень активності та зацікавленості здобувачів вищої освіти підкреслив важливість подальшого дослідження та впровадження цифрових інструментів у сучасне цифрове освітнє середовище.