Засідання студентського наукового гуртка «English speaking club»

12 березня 2024 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом доцента кафедри Теремінко Лариси Григорівни. Студенти 1 курсу Факультету кібербезпеки та програмної інженерії розглянули актуальну проблему розвитку штучного інтелекту (Artificial Intelligence Concerns). Майбутні ІТ-фахівці визначили нові можливості й загрози, спричинені цією  технологією, їх вплив на життя суспільства, навели приклади переваг і суперечливих наслідків, започаткованих досягненнями в цій сфері. Студенти підготували презентації та обговорили цікаві приклади застосування штучного інтелекту в різних галузях науки, промисловості та життєдіяльності суспільства.

Розглянута тематика зацікавила майбутніх фахівців з інженерії програмного забезпечення, які в найближчому майбутньому будуть займатися інноваційними розробками та їх впровадженням. Активна участь у роботі студентського наукового  гуртка «English speaking club» сприяє ефективній підготовці майбутніх фахівців до успішної професійної діяльності. Обговорення актуальної тематики розширює кругозір студентів у технологічній сфері, встановлює міжпредметні зв’язки, розвиває критичне мислення, навички пошукової діяльності та готовність до професійної мобільності, поглиблює фахові знання й знання фахової англійської мови.