На ФЛСК відбулося засідання з наставниками та старостатом

12 березня 2024 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій у форматі онлайн відбулося засідання з наставниками навчальних груп та старостами.

До зустрічі доєдналися в.о.декана Наталія Мельник, заступник декана з навчальної роботи Олександра Алпатова, відповідальна ФЛСК по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, а також очільники студентського самоврядування ФЛСК.

Упродовж засідання відбулося обговорення поточних питань навчального процесу, зокрема організації заліково-екзаменаційної літньої сесії, здачі кваліфікаційного іспиту та захисту кваліфікаційних робіт здобувачів ОС Бакалавр. Разом з тим обговорили особливості організації практик для здобувачів 1-3 курсів ОС Бакалавр.

Також на зустрічі обговорили алгоритм поведінки під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» та заходи пожежної безпеки під час перебування у навчальних корпусах НАУ, оскільки 1 квітня чекаємо всіх в аудиторіях!

Ми щиро бажаємо колегам та студентам віри і наснаги!

Дякуємо Захисникам за можливість жити і навчатися!

Слава Україні!