Завершення науково-дослідної практики у магістрантів

з 12 по 30 червня 2023 р. проходила  науково-дослідна практика у здобувачів вищої освіти ДК 121 освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОС «Магістр», яка проходила базі Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства в рамках договору про співпрацю. На установчій конференції в УНДІАС магістрантів привітали директор інституту к. іст. наук Віталій Валерійович Скальський та заступник директора з наукової роботи к. іст. наук Віта Федорівна Бойко. Здобувачі ознайомилися з технікою безпеки, в тому числі в умовах воєнного стану, та отримали завдання відповідно до тематики, яку розроблює науково-дослідний інститут. Захист робіт з теми «Забезпечення безпеки працівників і користувачів архівних установ в умовах дії особливих правових режимів» проводила завступник директора з наукової роботи УНДІАС В.Ф. Бойко, а захист виконання індивідуального завдання та науково-дослідної практики загалом проводила керівник практики від НАУ, завідувач кафедри І.І. Тюрменко у формі презентацій в онлайн режимі. Найкращий результат щодо виконання завдань практики показала здобувачка М. Божко. Студенти закріпили навички, які стосувалися здатності до абстрактного мислення, до аналізу, синтезу та узагальнення інформації, формулювання мети діяльності й вибору шляхів її досягнення, пошуку, опрацювання та аналізу інформації з різних джерел, до використання наукових методів, необхідних для написання науково-дослідних та кваліфікаційних робіт.