Гостьова лекція для майбутніх соціальних працівників

На засадах наукової співпраці кафедри соціальних технологій ФЛСК НАУ та лабораторії соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту проблем виховання НАПН України (м. Київ) 22 червня 2023 року відбулася гостьова лекція для здобувачів ОС «Магістр» ОПП «Соціальна робота» на тему «Розробка інструментарію для прикладних досліджень в соціальній роботі».

Лекторами-модераторами проведеного заходу були канд. пед. наук., завідувачка лабораторії  соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту проблем виховання НАПН України Куниця Т. Ю. та канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри соціальних технологій Петренко Т. В. та

Навчальний матеріал доповнювався цікавою  мультимедійною презентацією. Це сприяло формуванню необхідних фахових компетентностей у майбутніх соціальних працівників.

Здобувачі дізналися, як організувати і провести дослідження у соціальній роботі, який інструментарій використовувати, як будувати і застосовувати анкетування.

Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність лекторів викликали позитивні відгуки.