Професійний воркшоп для майбутніх соціальних працівників

19 червня 2023 року на кафедрі соціальних технологій ФЛСК відбувся воркшоп на тему «Оцінка результатів наукових досліджень у соціальній роботі».

Захід для студентів та викладачів провела Олена Карпенко, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка. Участь у воркшопі  взяли здобувачі вищої освіти Спеціальності 231 «Соціальна робота» освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр».

На конкретних прикладах спікерка показала, як будувати наукове дослідження, визначати категоріальний апарат, досягти поставлених завдань.

По завершенню відбулася жвава дискусія, здобувачі мали можливість висловлювати свої ідеї та бачення.