Зустрічі зі стейкхолдерами тривають

15 червня на кафедрі соціальних технологій відбулася зустріч викладачів і здобувачів вищої освіти Спеціальності 231 «Соціальна робота» з магістром державного управління, експертом, керівником проєкту «Розбудова інституційної спроможності послуги «Університет третього віку» на рівні територіальних громад Наталією Винниченко.

Наталія Михайлівна – фахівець ГО «Ліга соціальних працівників України» – ознайомила присутніх зі структурою, історією, цілями, завданнями організації.

Єднання соціальних працівників для захисту прав та інтересів людей, розвитку соціальної сфери України, гармонізації людини і суспільства – місія організації. Кафедра соціальних технологій стала частиною ГО. Майбутні практичні працівники залучені до проєктів та проходження практики у співпраці з громадською організацією.

Першим кроком стала участь доцента кафедри Петренко Т.В., яка надала власні книжки для використання у роботі з людьми похилого віку.