Кафедра історії та документознавства відновлює  «живі «практики»   задля  якісної підготовки майбутніх фахівців

12 червня на кафедрі історії та документознавства розпочалась практика з документознавства на базі Національної служби здоров’я України. П’ятеро студентів спеціальності 029 «Документознавство та інформаційна діяльність» (Вишемірська К, Дзюба О, Якубчак Я., Шелегеда О. та Ніколаєнко С.) будуть опановувати практичне документознавство під керівництвом представників служби документаційного забезпечення організації. Отримають студенти також і досвід архівної роботи. Практика продовжиться до 25 червня і, сподіваємось,  буде корисною здобувачам вищої освіти. Кафедра історії та документознавства надзвичайно високо цінує можливість надану партнерською організацією щодо проведення практики в офлайн-форматі, адже студенти потребують набуття практичних навичок роботи з документами, чого були позбавлені довгий час через пандемію COVID-19 та російську агресію проти нашої держави. Побажаємо їм успіху!