Цінність криптовалют при економічних рецесіях

У сучасному мінливому світі цифровізація набуває небачених розмірів у всіх сферах життя. Один з елементів цього процесу – введення крипто валюти для розрахунків та переведення їх на інший рівень. Під час диспуту були обговорені основні моменти цих платежів, що існують тільки в Інтернеті для переведення цифрових грошей від однієї людини до іншої без посередника. Протягом активної дискусії торкнулися базових моментів, пов’язаних з цим явищем – блокчейн, приватний та публічний ключ, хеш, шифрування. Оскільки майбутня професія студентів ФКНТ пов’язана з ІТ технологіями, що постійно набувають обертів, надзвичайно важливо бути в тренді та мати глибокі знання щодо сучасного світу та передових технологій.