Going green in logistics: reasons and problems

25 квітня 2023 року відбувся диспут зі студентами 113 групи ФТМЛ, спеціальності «Логістика», який організувала та провела старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Мазуренко Зоя Юріївна. Студенти зробили цікаві та змістовні презентації англійською фаховою мовою з теми: “Going green in logistics: reasons and problems”. На зустрічі студенти продемонстрували слайди своїх презентацій, після цього пройшло обговорення основних аспектів названої теми: обговорювалися основні принципи зеленої логістики, причини популярності цих принципів у сучасному світі, проблеми зеленої логістики. Студенти також підготували цікаві запитання до доповідачів. Окрема дискусія відбулася щодо розвитку та перспектив Green Logistics в Україні.