Відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії

6 березня 2023 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулися засідання спеціалізованих вчених рад для проведення захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії, створених наказом ректора від 19 грудня 2022 року №429/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 23 листопада 2022 року.

На порядку денному – захисти дисертацій АКМАЛДІНОВОЇ Вікторії Євгенівни на тему «Формування готовності майбутніх магістрів з транспортних технологій (на повітряному транспорті) до професійної діяльності в освітньо-інформаційному середовищі технічного університету» на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії у галузі знань 01 «Освіта/педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

Науковий керівник: ЛУЗІК Ельвіра Василівна – док. пед. наук, професор, завідувачка кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК НАУ.

Голова ради:

КОВТУН Олена Віталіївна – док. пед. наук, професор, в.о. завідувача кафедри

іноземних мов і перекладу ФЛСК НАУ.

Рецензенти:

ЛАДОГУБЕЦЬ Наталія Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, декан ФЛСК НАУ;

КОКАРЄВА Анжеліка Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності ФЛСК НАУ;

Опоненти:

КОВАЛЬЧУК Василь Іванович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка;

СМИРНОВА Ірина Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності Льотної академії Національного авіаційного університету;

ПИЛИПЧУК Марини Леонідівни з теми «Формування готовності майбутніх перекладачів до інноваційної професійної діяльності у закладах вищої освіти» на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії у галузі знань 01 «Освіта/педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

Науковий керівник: КОВТУН Олена Віталіївна – док. пед. наук, професор, в.о. завідувача кафедри іноземних мов і перекладу ФЛСК НАУ.

Голова ради:

ЛУЗІК Ельвіра Василівна – док. пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК НАУ.

Рецензенти:

КОКАРЄВА Анжеліка Миколаївна – канд. пед. наук, доцент, заступник декана з наукової та міжнародної діяльності ФЛСК НАУ.

ХАЙДАРІ Наталія Ігорівна, канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов і перекладу ФЛСК НАУ.

Опоненти:

МАКАРЕНКО Леся Леонідівна, док. пед. наук, професор, професор кафедри інформаційних систем і технологій Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

СІМКОВА Ірина Олегівна, док. пед. наук, професор, завідувач кафедри англійської мови гуманітарного спрямування факультету лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

На підставі результатів відкритого голосування спеціалізована вчена рада Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ присудила здобувачкам ступінь доктора філософії з галузі знань 01 – «Освіта / Педагогіка» за спеціальністю 015 – «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

Вітаємо дисертанток та бажаємо нових досягнень!