Чемпіонат України з перетягування канату

25 лютого в Києві на спортивній базі Державного торговельно-економічного університету відбулись змагання Чемпіонату України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату у приміщенні, організовані Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату, Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Спортивна студентська спілка України».У змаганнях взяли участь студенти, які представляли ЗВО м. Киева, Львівської і Житомирської областей. Загалом змагалися 19 команд

Під час церемонії урочистого відкриття змагань студентів привітали голова наглядової ради Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату, командир добровольчого батальйону особливого призначення «Миротворець», полковник Андрій Тетерук, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник і президент Федерації Володимир Кіба. Прикрасою церемонії відкриття стали виступи студентів столичних ЗВО, серед яких зі співом виступила студентка Національного Авіаційного Університету.

За результатами протистоянь, жіноча збірна команда НАУ увійшла в четвірку найсильніших команд, а чоловіча у п’ятірку.

Склад жіночої команди: Демченко Крістіна ФККПІ – 142 М, Ярмоленко Руслана ФАЕТ  –262 , Савінова Тетяна ФККПІ – 251, Репіна Світлана – 142 М, Посипайко Ксенія АКФ – 402, Яцкова Ія ФККПІ – 151, Сарапанюк Дар’я ФККПІ  – 124.

Склад чоловічої команди: Приходько Олександр АКФ – 414, Сукайло Богдан ФАЕТ – 403, Денисенко Денис АКФ – 203М,  Шпота Ілля ФАЕТ ­ 305, Одінцов Сергій ФАБД ­ 308, Макуха Богдан ФАБД ¬ 308, Мірошник Костянтин АКФ – 314.

Підготувала наших спортсмені – тренер команди, майстер спорту з гандболу, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Інна Скидан І.В.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренера! Бажаємо подальших успіхів і гарної підготовки до наступних стартів!