Перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України

4 квітня 2024 кафедрою історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій був проведений Перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України, у якому взяли участь 49 здобувачів вищої освіти аерокосмічного факультету, факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

До складу журі увійшли: доцентка Ольга Юрченко, доцент Олег Захарчук, доцентка Наталія Бем, старша викладачка Жанна Паскал, старша викладачка Оксана Ількова.

Учасників ознайомили з правилами проведення олімпіади, завданнями та критеріями оцінювання.

Олімпіада стала не лише випробуванням, але й надала можливості здобувачам вищої освіти продемонструвати свої знання з історії України.

Переможців олімпіади визначали за кількістю набраних балів.

Ними стали:

1 місце – Роман Саханда (104 гр. АКФ)

2 місце – Антон Купневич (151 гр. ФАЕТ)

3 місце – Ірина Тернова (102 гр. АКФ)

Яким Тимченко (161 гр. ФАЕТ)

Щиро вітаємо переможців і учасників олімпіади, успіхів і нових звершень!