Конкурс наукових робіт

26 березня 2024 року о 13.30 на кафедрі англійської філології і перекладу відбулось оголошення переможців 1 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 03 «Гуманітарні науки», зі спеціальності 035 Філологія. До участі у конкурсі були запрошені студенти 1-5(6) курсів закладів вищої освіти денної форми навчання напряму підготовки 035 «Філологія». У рамках першого відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей учасники повині були надіслати наукові роботи оформлені згідно вимог.

Конкурсні роботи оцінювали журі у складі:

Голова журі – Ліана Буданова, докторка пед. наук, професорка;

Члени журі – Галина Єнчева, кандидатка філол. наук, доцентка;

Юлія Плетенецька, кандидатка філол. наук, доцентка;

Тетяна Семигінівська, кандидатка пед. наук, доцентка;

Алла Сітко, кандидатка філол. наук, доцентка.

Секретар: Оксана Полякова, кандидатка філол. наук, доцентка.

Визначення переможців конкурсу здійснювалось конкурсною комісією простою більшістю голосів.

Переможці конкурсу студентських наукових робіт:

1 місце – Валерія Зрівець;

2 місце – Анастасія Бик;

3 місце – Валерія Чужба;

3 місце –  Максим Лихно.

Вручення призів відбудеться у квітні на кафедрі англійської філології і перекладу.

Кафедра англійської філології і перекладу бажає переможцям та всім учасникам конкурсу подальших наукових здобутків та перемог.