Завершилася архівно-бібліотечна практика у документознавців

З 12 по 25 червня 2023 року проходила архівно-бібліотечна практика у здобувачів вищої освіти 2 курсу ОС Бакалавр спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа,  ОПП Документознавство та інформаційна діяльність. Архівно-бібліотечна практика є невід’ємною складовою навчального процесу, яка поєднує теоретичну підготовку майбутніх фахівців з їх практичною діяльністю. Цьогорічна архівно-бібліотечна практика у студентів ДК-221 проходила на кафедрі історії та документознавства із застосуванням технологій дистанційного навчання. За період проходження практики кожен здобувач вищої освіти повинен виконати певний обсяг роботи, зміст якої конкретизується в індивідуальному завданні. Керівник практики старший викладач Ількова Оксана Григорівна під час першої зустрічі провела інструктаж про порядок проходження практики і видати здобувачам вищої освіти індивідуальні завдання. Відповідно до графіку проходження практики, під час щоденних занять, здобувачі закріпили теоретичні знання, набуті під час навчання, отримали професійні практичні навички самостійного прийняття рішень на різних рівнях документаційно-інформаційного забезпечення, а також попрактикувалися збирати, систематизувати, аналізувати матеріал, зокрема щодо діяльності Державного архіву Київської області, науково-технічної бібліотеки Національного авіаційного університету. Результати проходження архівно-бібліотечної практики здобувачі представили у підсумковому звіті.

Кафедра історії та документознавства вітає студентів ДК-221 з успішних проходженням практики і завершенням 2022-2023 навчального року.

До зустрічі на 3 курсі!