Захист кваліфікаційних робіт ОС «Бакалавр» на кафедрі історії та документознавства

20 червня 2023 р. на кафедрі історії та документознавства відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» денної форми навчання.  Екзаменаційна комісія працювала у складі:  голови комісії кандидата історичних наук, заступника Генерального директора з наукової роботи Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Ковтанюка Юрія Славовича, заступниці голови комісії завідувачки кафедри історії та документознавства ФЛСК професорки Тюрменко Ірини Іванівни та членів комісії – завідувачки кафедри філософії ФЛСК, професорки Дротянко Л. Г., доцентки кафедри ІД  Бем Н. В., доцентки кафедри філософії Сідоркіної О. М, секретаря комісії ст. викладачки кафедри ІД Ількової О. Г. Комісія заслухала результати наукових досліджень 11 здобувачів вищої освіти. Теми досліджень були актуальними, мали практичне значення і відповідали спеціальності. Молоді дослідники гідно представили свої роботи. 5 робіт за результатам рішення екзаменаційної комісії було висунуто на конкурс кваліфікаційних робіт. Роботи здобувачів вищої освіти Копійки Поліни Олександрівни,  Ракович Дарини Вадимівни та Шевченка Ігоря Вікторовича зайняли 1 місце, 2 місце посіли кваліфікаційні дослідження Мошківської Дарини Вадимівни та Бородай Марини Сергіївни. Усього екзаменаційна комісія 5 робіт оцінила на «відмінно», 3 роботи на отримали оцінку «добре» і 3 роботи було оцінено на «задовільно».

Кафедра історії та документознавства висловлює подяку науковим керівникам здобувачів вищої освіти, щиро вітає  новоспечених бакалаврів із вдалим захистом кваліфікаційних робіт і бажає  щасливої особистої долі, професійної реалізації та плідної роботи на благо мирної України. Науково-педагогічний колектив кафедри історії та документознавства запрошує випускників-бакалаврів на навчання в магістратурі і сподівається у вересні знову побачити їх серед своїх студентів.

.