Науково-дослідна практика магістрантів Освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» в українському науково-дослідному інституті архівної справи та документознавства

12 червня 2023 р. розпочалася науково-дослідна практика магістрантів кафедри історії та документознавства в Українському науково-дослідному інституті архівної справи та документознавства. Відбулася зустріч магістрантів з директором інституту к. іст. наук Віталієм Валерійовичем Скальським та заступником директора з наукової роботи к. іст. наук Вітою Федорівною Бойко. Магістранти долучилися до участі в науково-дослідній темі інституту, дізналися про особливості архівування документів, які стосуються російсько-української війни, отримали настанови від В. В. Скальського про вимоги до вибору тем та написання якісних текстів. В. Ф. Бойко пояснила алгоритм складання аналітичних довідок за науково-дослідною темою.