Змагання з настільного тенісу

25 квітня у спортивному комплексі університету відбулися змагання з настільного тенісу в рамках проведення “Фестивалю спорту” з нагоди 90 – річчя НАУ.
У турнірі взяли участь  16 студентів і студенток з різних факультетів нашого університету. Головний суддя змагань –  старший викладач кафедри ФЛСК Коротя В.В.
За результатами особистих протистоянь серед дівчат І місце виборола Булих Валерія (ФНСА 108м). Друге місце посіла Казанцева Ангеліна (ФЛСК 401) і ІІІ місце у Матіяш Анни (АКф 102).
Серед хлопців, продемонструвавши свою майстерність, І місце виборов Сокур Михайло (ФАЕТ 251). ІІ місце, поступившись лише лідеру змагань, посів Габрелян Даніїл (ФТМЛ 208) і ІІІ місце у Заїки  Богдана (ФНСА 107м).
Вітаємо призерів змагань і бажаємо подальших успіх!