На ФЛСК відбулися заняття з цивільного захисту

21 лютого 2023 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ відбулися заняття з питань цивільного захисту для співробітників факультету. Заняття провела декан факультету Наталія Ладогубець.

У ході проведення заняття за темою «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Порядок отримання інформації про загрозу і виникнення НС. Попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ»» було детально відпрацьовані питання щодо завдань заходів цивільного захисту для уникнення надзвичайних ситуацій при проведенні навчального процесу у воєнний час.

Наголошувалося на тому, що в умовах воєнного стану заклад вищої освіти повинен забезпечити безумовне переривання освітнього процесу, що здійснюється в будівлі, приміщенні закладу освіти, у разі включення сигналу «Повітряна тривога».

Разом з тим, декан у черговий раз показала схеми розташування укриттів та сховищ на території університету.