Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

20 лютого 2023 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся офіційний прилюдний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія» Гордієнко Катерини Олександрівни із теми: «Соціально-психологічні чинники протидії кібербулінгу в студентському середовищі». Науковий керівник: завідувач кафедри авіаційної психології, доктор психол.н., професор Помиткіна Л.В.

Головуючою спеціалізованої вченої ради захисту була професор кафедри авіаційної психології, доктор психол.н., професор Литвинчук Л.М.

Опонентами виступили: завiдувач кафедри психосоматики та психологічної реабілітації Українського державного унiверситету iм. М. Драгоманова, доктор психол. н., професор Мозгова Г.П.; заступник завідувача науково-дослідної лабораторії психологічного забезпечення Державного науково-дослідного інституту МВС України, доктор психол. н., професор Бойко-Бузиль Ю.Ю.; старший викладач кафедри психології і туризму Київського національного лінгвістичного університету, канд. психол. н. Зінченко О.В.

Рецензент: доцент кафедри авіаційної психології, канд. психол. н., доцент Вашека Т.В.

Також, були присутніми адміністрація факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, а саме: декан факультету, канд. пед. н., доцент Лагодубець Н.В.; заступник декана ФЛСК з науково-методичної та міжнародної діяльності, канд. пед. н., доцент Кокарєва А.М.; відповідальна факультету по роботі зі студентами, канд. пед. н., доцент Хоменко-Семенова Л.О.

На захисті зібраний необхідний кворум, були поставлені питання, на які здобувачка кафедри авіаційної психології чітко та доречно відповідала.

Вітаємо Катерину Олександрівну та кафедру авіаційної психології. Бажаємо подальшої професійної реалізації у актуальній галузі психологічного знання.