Відкритий Чемпіонат Києва з перетягування канату

18 лютого 2023 року у спортивному комплексі Київського Національного торгово-економічного університету відбувся відкритий Чемпіонат м. Києва з перетягування канату.

У змаганнях взяли участь 14 команд, загалом більше, ніж 100 спортсменів, з різних регіонів України.

Продемонструвавши майстерність, згуртованість у прагненні до перемоги, високу фізичну та психологічну підготовку жіноча збірна команда Національного авіаційного університету виборола 3 місце, а чоловіча збірна НАУ потрапила  до п’ятірки найсильніших команд. Підготувала наших спортсменів тренер команди, майстер спорту з гандболу, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК НАУ Інна Скидан.

До складу наших збірних команд увійшли три призери Кубку Європи з перетягування канату: Демченко Крістіна (ФККПІ-142М), Савінова Тетяна (ФККПІ – 251) і Приходько Олександр  (АКФ – 414).

Склад жіночої команди:  Ярмоленко Руслана ФАЕТ – 262, Богданенко Альона (ФЕБІТ – 205), Посипайко Ксенія (АКФ – 402), Яцкова Ія (ФККПІ – 151), Сарапанюк Дар’я (ФККПІ – 124).

Склад чоловічої команди: Сукайло Богдан (ФАЕТ – 403), Денисенко Денис (АКФ – 203М), Шпота Ілля (ФАЕТ – 305), Одінцов Сергій (ФБД – 308), Макуха Богдан 9ФБД – 308), Мірошник Костянтин (АКФ –-314).

Вітаємо команди та тренера з високими результатами та бажаємо перемоги на Чемпіонаті України, який відбудеться 25.02.2023.