ШИРШАЮТЬ  РЯДИ  ФАХІВЦІВ  ПРОЄКТУ  АНГЛОМОВНОЇ  ОСВІТИ  НАУ

Чергова  група  викладачів  факультетів Транспорту, менеджменту і логістики;   Аеронавігації, електроніки  та  телекомунікацій; Архітектури,  будівництва  та  дизайну й  Факультету  екологічної безпеки, інженерії та технологій  успішно  склала іспит  з англійської  мови  професійного спрямування на сертифікат, який  надає право викладати  спеціальні  дисципліни  англійською  мовою. Іспит приймали викладачі кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Відмінний  рівень  англомовної  компетенції продемонстрували  Бугайко Д.О., заступник  директора Навчально-наукового інституту міжнародного співробітництва та освіти,  Карпунь О.В.,  доцент кафедри логістики, Долгоруков С.О.,  старший  викладач кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих  комплексів,  Український Є.О.,  доцент кафедри організації авіаційних  робіт  та послуг,  Великодський Ю.І., завідувач кафедри аерокосмічної геодезії  та  землеустрою,  Явнюк А.А.,  доцент  кафедри    екології,     Наумов О.Б.,  професор кафедри менеджменту  зовнішньоекономічної  діяльності. Так  тримати,  шановні колеги!