На ФЛСК оголосили переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

25 березня 2024 року на кафедрі англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулось оголошення переможців 1 туру Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови. До участі в олімпіаді були запрошені студенти 1-5(6) курсів закладів вищої освіти денної форми навчання спеціальності 035 «Філологія». У рамках першого відбіркового туру Всеукраїнської студентської олімпіади учасники повинні були надіслати виконані завдання.

Конкурсні роботи оцінювали журі у складі:

Голова журі – Буданова Л.Г., доктор пед. наук, професор, завідувачка кафедри англійської філології і перекладу;

Члени журі:

Головня А.В., канд. філол. наук, доцент кафедри англійської філології і перекладу ;

Линтвар О.М., канд. філол. наук, доцент кафедри англійської філології і перекладу;

Пилипчук М.Л., доктор філософії у галузі педагогіки, доцент кафедри англійської філології і перекладу;

Шахновська І.І., канд. філол. наук, доцент кафедри англійської філології і перекладу;

Секретар: Полякова О.В., канд. філол. наук, доцент кафедри англійської філології і перекладу.

Визначення переможців олімпіади здійснювалось конкурсною комісією простою більшістю голосів.

Переможці конкурсу студентської олімпіади:

1 місце –  ГОЛУБ Анастасія Олексіївна;

2 місце – ОШКАЛЮК Кирил Андрійович;

3 місце – САМОЙЛЕНКО Катерина Олександрівна;

3 місце – ТУПОТА Катерина Євгеніївна.

Нагородження переможців відбудеться у квітні на кафедрі англійської філології і перекладу.

Кафедра англійської філології і перекладу бажає переможцям та всім учасникам студентської олімпіади подальших наукових здобутків та перемог!