Вітаємо кафедру авіаційної психології з успішним проходженням акредитації!

2 червня 2023 року, кафедра авіаційної психології отримала сертифікат про акредитацію освітньо-наукової програми «Психологія».

Кафедрою авіаційної психології ФЛСК, акредитована освітньо-наукова програма третього (освітньо-науковий/освітньо-творчий) рівня вищої освіти Доктор філософії, спеціальність 053 Психологія (сертифікат про акредитацію ОП № 4482).

Метою програми є підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних здійснювати аналіз та інтеграцію актуального наукового знання про природу людини, функції та механізми психіки; впровадження нового верифікованого знання в практику професійної діяльності з урахуванням загальнолюдських цінностей та норм професійної етики психолога.

Вітаємо шановну Любов Віталіївну, гаранта ОНП Ладу Савеліївну, колег кафедри авіаційної психології, всіх хто долучився до підтримки акредитації!!!