Творча субота!

Психолог кафедри авіаційної психології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Дар’я Шаханова та студенти групи ПС-106, разом із наставницею групи Ельвірою Ходанович, мали чудову можливість поглибити свої знання про історію Києва та його непересічну культурну спадщину. Відвідавши Національний заповідник “Софія Київська”, вони, безсумнівно, збагатили свої знання та отримали нові враження.

Разом  з тим, здобувачі відвідали виставку в PinchukArtCentre “Теорема влади” Олександра Ройтбурда, далі попрямували на виставки “Код бароко” та “Два голоси”, яка проходить зараз в музеї Богдана та Варвари Ханенків, після виставок завітали в музей-квартиру Павла Тичини, де у вітальні письменника дізнались багато цікавих фактів про його діяльність як видатного діяча культури, поета та перекладача, а також про його яскраве та насичене особисте життя.

Такі екскурсії допомагають поглибити розуміння історії та культури України, що є важливим як для особистісного, так і професійного розвитку.