Відбулося засідання наукового гуртка

15 квітня 2024 року відбулося засідання наукового гуртка у 111 групі ФТМЛ, спеціальності «Логістика», яке провела старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Мазуренко Зоя Юріївна. Студенти зробили цікаві та змістовні доповіді англійською фаховою мовою з теми: “The importance of good supplier relationships”. На зустрічі студенти прослухали три аудіозаписи розмов голови департаменту із закупівлі з постачальником, які мали місце протягом трьох років, а після цього пройшло обговорення почутого з метою визначення стилю та рівню відносин, що склалися між співрозмовниками у процесі їх співпраці.

Окрема дискусія відбулася щодо важливості побудови гарних відносин з постачальниками, етапів та кроків, які можуть сприяти встановленню такої співпраці. Як підсумок розмови та по завершенню презентацій власних доповідей студенти сформулювали та окреслили всі переваги плідної співпраці, усвідомивши важливість гарних відносин з постачальником для реалізації успішної логістичної діяльності.