Інноваційні виклики соціальної роботи

12 грудня 2023 року на кафедрі соціальних технологій факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся важливий захід – круглий стіл, присвячений науково-дослідним проєктам у соціальній сфері. Захід зібрав видатних науковців та студентів, спрямований на обговорення сучасних викликів та інновацій у соціальній роботі.

Модерували захід Ірина Прожога та Марина Радченко, доценти кафедри соціальних технологій, які внесли значний вклад у дискусію. Відкрила захід завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Олена Котикова, підкресливши важливість теми для сучасного суспільства.

Презентації спікерів були різноманітними та змістовними. Тетяна Петренко поділилася знаннями про використання коучингових технологій у викладацькій роботі, Марина Радченко говорила про роль проєктної діяльності у соціальній роботі, а Ірина Прожога зосередилася на інноваціях у соціальному підприємництві.

Найбільша увага була прикута до студентських проєктів, які вражали своєю креативністю та глибиною. Проєкти містили спектр тематик:  “Разом у історії: волонтерська діяльність та збереження військових спогадів”, “МЕДІА / 99,9% того, що відбувається, не потрапляє в новини”, “Вдосконалення бібліотек в Україні до Європейського стандарту”, “Проект інноваційного соціального центру”, “Значення емоцій у житті людини” – та багато інших, що демонструють глибоке розуміння студентами важливості соціальних змін та інновацій.

Круглий стіл не тільки висвітлив актуальні питання соціальної сфери, але й показав значний потенціал молодих дослідників у цій області. Велика подяка всім учасникам за їх внесок у розвиток соціальних інновацій та наукових досліджень