Освітню програму «Документознавство та інформаційна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти акредитовано!

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти Протоколом No 27_231215_164700 від 14 грудня 2023 р. акредитувало освітню програму «Документознавство та інформаційна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Термін дії сертифікату  до 01 липня 2029 р.

Кафедра історії та документознавства дякує усім партнерам, роботодавцям, стейкхолдерам, які брали участь в акредитації.

Особлива подка здобувачам вищої освіти і випускникам, які підтвердили рівень компетентностей отриманих на програмі, а колектив кафедри отримав творчий імпульс для подальшої праці.

Щиро вітаємо колектив кафедри та її завідувачку, доктора історичних наук, професора Ірину Тюрменко з важливим досягненням! Бажаємо подальших перемог!

Чекаємо всіх бажаючих на навчання на акредитованій програмі!