SOFT SKILLS-2023: феєрично підвели підсумки соціально-освітнього проєкту!

За підтримки Товариства молодих учених на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій упродовж двох місяців проходив освітньо-науковий  проєкт «Soft skills», керівник проєкту заступник декана з наукової та міжнародної діяльності ФЛСК Анжеліка Кокарєва.

Цьогоріч проєкт зібрав понад 60 учасників з різних факультетів Національного авіаційного університету.

У межах проєкту учасники опановували важливі навички, запитувані на  сучаному ринку праці:

• Комунікація;
  • Мотивація;
  • Самоменеджмент;
  • Саморозвиток;
  • Адаптивність;
  • Співпраця;
  • Лідерство;
  • Емоційний інтелект;
  • Резильєнтність – якості, якими має володіти сучасний фахівець будь-якого спрямування!

Проєкт містив серію захоплюючих тренінгів від провідних спікерів – фахівців своєї справи:

«Секрети EQ», тренер – практичний психолог, викладач психології, коуч Елліна Главінська;

«Врегулювання конфліктних ситуацій», тренер – аспірант, педагог вищої школи Богдан Швець.

«Особливості комунікації з військовими», тренер – кандидат психологічних наук, доцент, психолог, тренер, коуч-консультант Олена Главінська;

«Лідерство. Мотивація. Саморозвиток», тренер – відповідальна по роботі зі студентами ФЛСК Леся Хоменко-Семенова;

«Резильєнтність» – надважлива навичка сьогодення», тренер – психолог, старший викладач кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК Марія Патруль;

«10 лайфхаків для розвитку емоційного інтелекту», тренер – заступник декана з наукової та міжнародної діяльності ФЛСК Анжеліка Кокарєва;

На завершальному етапі проєкту відбулося вручення сертифікатів усім учасників. До привітання доєдналася декан ФЛСК Наталія Ладогубець та керівник Медіацентру НАУ Катерина Демковська.

Символічно, останній тренінг відбувся 6 грудня, у День Збройних Сил України та Свято Святого Миколая – остання вправа тренінгу «павутинка єднання» поєднала всіх учасників, які ділилися враженнями та щиро дякували, що сьогодні ми маємо можливість професійно зростати, поєднала у прагненні й вірі в ПЕРЕМОГУ!

Дякуємо нашим Захисникам за можливість жити і творити!

Слава Україні!