Курс спеціальної підготовки

2 грудня 2023 року студенти Національного Авіаційного Університету за керівництва викладачів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК  Лукашової І. В. й Старостіної К.В. взяли участь у навчально-патріотичному заході, який проводився за програмою президента України “Активні парки”, Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру спорту та фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Захід проводився на території ВДНГ і викликав не аби який інтерес серед молоді. Під контролем військових спеціалістів усі бажаючі могли ознайомитися з  курсом спеціальної підготовки за такими напрямками: тактична медицина, оператор БПЛА, тактико-спеціальна та вогнева підготовка, мінно-вибухова безпека, бушкрафт (навички виживання в лісі), спеціальна фізична підготовка, самозахист та рукопашний бій, спортивне орієнтування та картографія.

Захід проводився з дотриманням усіх безпекових норм і навіть повітряна тривога не завадила у бомбосховищі отримувати такі важливі знання та навички зі збереження життя.

Віримо в Перемогу!

Слава Україні!