Участь у квітневій академічній сесії пошуково-дослідницької експедиції «Нескорена Україна» Київського обласного територіального відділення МАН

Завідувач кафедри української мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Світлана Литвинська і доцент кафедри Христина Стецик взяли участь у роботі квітневої академічної сесії пошуково-дослідницької експедиції «Нескорена Україна», організованій Комунальним закладом Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді». У сесійній зустрічі, яка мала назву «Українська мова як основа української ідентичності», спікери  із закладів вищої освіти та наукових установ України знайомили  молодих дослідників  з напрями актуальних наукових  пошуків у галузі української мови. Світлана Литвинська розповіла  учасникам експедиції  про  український  правопис  як складову національної ідентичності й окреслила актуальні в цьому аспекті напрями наукових студій. Христина Стецик ознайомила майбутніх авторів наукових досліджень із  важливістю вивчення сьогодні діалектних мовних одиниць як природного елемента української національної мови.