Відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС Магістр

24 листопада 2022 року відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність». Магістранти засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки, показали вміння та компетентності, які визначають профіль фахівця з документознавства та інформаційної діяльності. Теми робіт стосувалися інформаційно-комунікаційних, інформаційно-документознавчих, архівознавчих аспектів спеціальності. Екзаменаційна комісія відмітила кращі кваліфікаційні роботи, які рекомендує на загальноуніверситетський конкурс кваліфікаційних робіт: Л. Касян «Інформаційно-комунікаційна діяльність Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного», Я. Шаран «Електронні інформаційні ресурси та послуги Центру надання адміністративних послуг Камінь-Каширської міської ради» (1 місце); В. Драговоз «Протидія дезінформації та фейкам в інформаційному середовищі України у період війни росії проти України» (2 місце); А. Безлюдної «Імідж юридичної установи як форма соціальної комунікації», Л. Туманевич «Документаційне забезпечення адвокатської діяльності в Україні» (3 місце).

Кафедра історії та документознавства вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт!