Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Практична психологія» зі здобувачами вищої освіти

09 листопада відбулася онлайн зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» з гарантом освітньо-професійної програми «Практична психологія», доктором психологічних наук, професором Валентиною Балахтар та професорсько-викладацьким складом кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Валентина Візіторівна ознайомила здобувачів з метою, ключовими положеннями програми, надала вичерпну інформацію щодо обсягу і переліку обов’язкових і вибіркових компонентів, їх структурно-логічний взаємозв’язок, оцінювання, ресурсне забезпечення, що сприяють досягненню відповідних програмних результатів навчання, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю.

У обговоренні взяли участь заступник декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва та відповідальна по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова.

Учасники обговорення пояснили здобувачам як реалізуються принципи студентоцентрованості й академічної свободи в освітньому процесі, акцентували увагу не лише на формуванні професійних компетентностей, а й так званих «soft skills» (соціальних навичок), особливостях формування індивідуальної траєкторії навчання за рахунок вільного вибору, інтернаціоналізації ОП через участь здобувачів у  програмах студентських обмінів, міжнародних літніх/зимових школах, конференціях, тренінгах, індивідуальних грантових програмах тощо.

Водночас, здобувачі вищої освіти висловили власні побажання і погляди стосовно освітнього процесу, мали можливість поставити запитання гаранту й отримати вичерпні відповіді.